12-1 Màquina d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat
Introducció a l'equip d'ompliment:
Si et dediques a fer cervesa, saps que la qualitat del teu producte és primordial. És per això que necessiteu la 12-1 màquina d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat.
La nostra màquina d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat HG 12-1 està fabricada amb materials d'alta qualitat que són resistents a la corrosió i al desgast. Això garanteix que la màquina durarà molt de temps i continuarà oferint cervesa consistent i d'alta qualitat.

Aquest tipus de màquina d'ompliment de llaunes també és molt fàcil d'utilitzar. Ve amb una interfície fàcil d'utilitzar que us permet ajustar la velocitat d'ompliment i altres configuracions segons sigui necessari. Això fa que sigui fàcil personalitzar la màquina segons les vostres necessitats i preferències específiques.
En general, la màquina d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat 12-1 és una eina essencial per a qualsevol cerveseria que vulgui produir cervesa d'alta qualitat de manera ràpida i eficient. Amb la seva construcció duradora, el seu mecanisme d'ompliment precís i la seva interfície fàcil d'utilitzar, és imprescindible per a qualsevol cerveser seriós.
Atributs clau
Atributs específics de la indústria
| Capacitat de la maquinària | Altres, 500 BPH, 2000 BPH, 1000 BPH, 10 BPH, 200 BPH |
| Material d'embalatge | Metall, Fusta |
| Material de farciment | Cervesa, Altres, Llet, Aigua, Oli, Suc |
| Precisió d'ompliment | 1 |
Altres atributs
| Aplicació | Begudes, productes químics, productes bàsics, aliments |
| Tipus d'embalatge | LLAUNES, ampolles, barril, bossa de peu, bossa |
| Grau automàtic | Automàtic |
| Tipus impulsat | Elèctric |
| Lloc d'origen | Shangdong |
| Pes | 1500 KG |
| Garantia | 1 any |
| Informe d'assaig de maquinària | Proporcionat |
| Vídeo de sortida-inspecció | Proporcionat |
| Components bàsics | Motor, recipient a pressió, PLC, engranatge, coixinet, motor |
| Tensió | 220 V 50-60HZ |
| Nom de marca | HGMC |
| Mida (L*W*H) | 2150 * 1300 * 1900 mm |
| Punts clau de venda | Automàtic |
| Model | HGMC-12-1 |
| Capacitat | 2000 llaunes/h |
| Consum d'aire estèril | {{0}},2 m3/min(0,4~0,6Mpa) |
| Consum de CO2 | 260g/100L |
| Aireació | 25-35 |
| Mida total | 2150*1300*1900mm |
Detalls: Part de farciment isobàric

Part de segellat per a llaunes

Paràmetres de la màquina d'ompliment:
|
Ítem |
Capacitat de producció |
Mètode d'ompliment |
Material |
Dimensions |
|
HG-Semi-4-1 |
300 CPH |
Farciment isobàric |
SUS304 |
1600 * 600 * 2000 mm |
|
HG-GZ-4-1 |
500 CPH |
Farciment isobàric |
SUS304 |
1700 * 900 * 2200 mm |
|
HG-GZ-12-2 |
2000 CPH |
Farciment isobàric |
SUS304 |
2000×1400×2200mm |
|
HG-GZ-20-4 |
6000-9000CPH |
Farciment isobàric |
SUS304 |
3200 * 1900 * 2200 mm |
Mostra de productes:


El nostre equip:

Embalatge i enviament:

Etiquetes populars: 12-1 màquina d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat, 12-1 proveïdors de màquines d'ompliment de llaunes de cervesa d'alta qualitat
Potser també t'agrada
Enviar la consulta












